ביתמזון אתניקארי הודי

מתבלים את הקארי ההודי שלך לשלמות

קארי הודי ידועים בטעמים העשירים והתבלינים הארומטיים שלהם שמגרים את בלוטות הטעם. מהחום הלוהט של פלפלי צ'ילי ועד למעמקים החמים של קינמון וכמון, תערובת התבלינים הנכונה יכולה להעלות את הקארי שלך לשיאים חדשים של טעמים. כקופירייטר וכותב תוכן עם תשוקה לאוכל, ביליתי אינספור שעות בהתנסות בשילובי תבלינים שונים כדי ליצור את הקארי המושלם. במאמר זה, אחלוק את הטיפים והטריקים שלי כיצד לתבל את הקארי ההודי שלך לשלמות. בין אם אתם מעדיפים קורמה עדינה וקרמתית או וינדלו מתובל, תלמדו כיצד לאזן את הטעמים וליצור מנה שתרשים את האורחים שלכם ותשאיר להם חשק לעוד. אז, התכוננו לקחת את בלוטות הטעם שלכם למסע בעולם התוסס של התבלינים ההודיים!

היסודות של תבליני קארי הודי

המטבח ההודי הוא אוצר של תבלינים המוסיפים עומק, מורכבות וארומה למנות. שילוב נכון של תבלינים יכול להפוך קארי רגיל לקארי יוצא דופן. להלן כמה מהתבלינים החיוניים המשמשים בבישול הודי:

כמון

כמון הוא תבלין חובה בכל מטבח הודי. יש לו טעם חם ואדמתי שמשתלב היטב עם תבלינים אחרים. הוא משמש במאכלים הודיים רבים, מקארי ועד צ'אטני. ניתן לצלות זרעי כמון ולטחון כדי להוסיף עומק לקארי.

כוסברה

לכוסברה טעם בהיר, הדרים המשלים לכמון. הוא משמש במאכלים הודיים רבים, מקארי ועד ביריאני. ניתן לצלות זרעי כוסברה ולטחון כדי להוסיף עומק לקארי.

כּוּרכּוּם

כורכום הוא תבלין צהוב עז שמוסיף צבע לקארי. יש לו טעם מעט מר והוא משמש במאכלים הודיים רבים, מקארי ועד מנות אורז. כורכום ידוע גם בסגולותיו הבריאותיות.

גאראם מאסאלה

גאראם מסאלה היא תערובת של תבלינים המשתנה מאזור לאזור בהודו. זה כולל בדרך כלל קינמון, ציפורן, הל, כמון וכוסברה. גראם מסאלה משמש במאכלים הודיים רבים, מקארי ועד מרקים.

פלפלי צ'ילי

פלפל צ'ילי משמש להוספת חום לקארי הודי. ניתן להשתמש בהם טריים או מיובשים, ורמת החום שלהם משתנה בין מתון לחם במיוחד. חיוני להתאים את כמות פלפלי הצ'ילי המשמשים בקארי לפי טעמכם.

עכשיו כשאתם יודעים את היסודות של תבליני קארי הודי, בואו נעבור לסעיף הבא.

טיפים להתאמת רמת החום של הקארי שלך

קארי הודי ידועים בחריפותם, אבל לא כולם יכולים להתמודד עם החום. הנה כמה טיפים להתאמת רמת החום של הקארי שלך:

השתמש בפחות פלפלי צ'ילי

הדרך הברורה ביותר להפחית את חום הקארי היא להשתמש בפחות פלפלי צ'ילי. אם אתם מכינים מתכון שמצריך פלפל צ'ילי טרי, אפשר להסיר את הגרעינים והקרום, שהם החלקים החריפים ביותר של הפלפל. אם אתה משתמש בפלפל צ'ילי מיובש, אתה יכול להשתמש בפחות או לשבור אותם לחתיכות קטנות יותר.

השתמש ביוגורט או קרם

הוספת יוגורט או שמנת לקארי יכולה לעזור להפחית את רמת החום שלו. מוצרי החלב מסייעים לצנן את החריפות ומעניקים לקארי טעם מתון יותר. אפשר לערבב קצת יוגורט או שמנת בסוף הבישול, או להשתמש בו כבסיס לרוטב הקארי.

הוסף מתיקות

הוספת מתיקות לקארי יכולה לעזור לאזן את החריפות. אתה יכול להוסיף מעט סוכר, דבש או ג'ינג'י לקארי כדי לתת לו טעם עדין יותר. זה עובד טוב במיוחד בקארי על בסיס עגבניות.

השתמש בחלב קוקוס

חלב קוקוס הוא מרכיב נפוץ בקארי הודי רבים. יש לו טעם מתוק וקרמי שיכול לעזור לאזן את החריפות. אפשר להשתמש בחלב קוקוס כבסיס לרוטב הקארי או לערבב אותו בתום הבישול.

מגישים עם צידי קירור

הגשת צדדים מצננים עם קארי יכולה לעזור לאזן את החריפות. אפשר להגיש ראיטה, שהיא תוספת על בסיס יוגורט עם מלפפון ונענע, או סלט לצד ירקות טריים.

לסיכום, תבלינים הודיים יכולים לקחת את הקארי שלכם לשלב הבא. בין אם אתם מעדיפים קארי עדין או חריף, יש דרכים להתאים את רמת החום כך שתתאים לטעמכם. התנסה בשילובי תבלינים שונים והתאם את כמות פלפלי הצ'ילי המשמשים במתכון שלך. עם קצת תרגול, תוכל לתבל את הקארי ההודי שלך לשלמות.

רעיונות להכנת תפריט קארי הודי מתכונים אמריקאיים
עוף קארי

לעולם לא תוכלו לקבל יותר מדי מתכונים למנה עיקרית, אז נסו קארי עוף. מתכון זה משמש 6. מנה אחת של מנה זו מכילה בערך 23 גרם חלבון, 8 גרם שומן, ובסך הכל 380 קלוריות. עבור $ 1.18 למנה, המתכון הזה מכסה 19% של הדרישות היומיות שלך של ויטמינים ומינרלים. ראש לחנות ולאסוף בצל, שמן קנולן, מלח, ועוד כמה דברים לעשות את זה היום. כדי להשתמש באבקת הקארי תוכלו לעקוב אחר המנה העיקרית הזו עם גלידת קארי עם מנגו ופיסטוק כמו קינוח. מתכון זה הוא אהב על ידי 1 בשלנים וטבחים. מההכנה לצלחת, המתכון הזה לוקח מסביב 40 דקות. זוהי אפשרות טובה אם אתה עוקב אחר ללא גלוטן וללא חלב דיאטה. זה הוא משתלמת מתכון לחובבי אוכל הודי. כל הדברים נחשבים, החלטנו המתכון הזה מגיע ציון ספוני של 60%. ציון זה מוצק. נסה קארי עוף אנדרה-קודי קורה עם רוטב (קארי עוף פשוט ), [סקירה - מוצר] קארי עוף מלזי מהיר (רגל. א1 בשר רוטב קארי מיידי), ו קערות עוף קארי הודי עם רוטב יוגורט קארי עבור מתכונים דומים.

תירס הודי עם יוגורט קארי

המתכון תירס הודי עם יוגורט קארי יכול להתבצע בערך 22 דקות. עבור $ 1.83 למנה, אתה מקבל תוספת שמגישה 4. מנה אחת של מנה זו מכילה בערך 10 גרם חלבון, 2 גרם שומן, ובסך הכל 173 קלוריות. מתכון זה מאוכלרשת יש 1 אוהדים. זוהי אפשרות טובה אם אתה עוקב אחר ללא גלוטן ולקטו אובו צמחוני דיאטה. לכו לחנות ואספו אבקת קארי, מיץ ליים, מלח כשר ופלפל טרי סדוק, ועוד כמה דברים להכנתו היום. זה הוא במחיר סביר מתכון לחובבי אוכל הודי. כל הדברים נחשבים, החלטנו המתכון הזה מגיע ציון כף של 33%. ציון זה הוא רע למדי. אם אתה אוהב את המתכון הזה, תסתכל על המתכונים הדומים האלה: קערות עוף קארי הודי עם רוטב יוגורט קארי, קארי ירקות דרום הודי עם עלי קארי, ו מרינדת יוגורט הודית.

עוף קארי

לעולם לא תוכלו לקבל יותר מדי מתכונים למנה עיקרית,אז נסו קארי עוף. מתכון זה משמש 2. עבור $ 2.2 למנה, המתכון הזה מכסה 21% של הדרישות היומיות שלך של ויטמינים ומינרלים. מנה אחת מכילה 482 קלוריות, 29 גרם חלבון, ו 15 גרם שומן. 1 אדם ניסה ואהב את המתכון הזה. ראש לחנות ולאסוף מלח, קורנפלור, בצל, ועוד כמה דברים לעשות את זה היום. כדי להשתמש באבקת הקארי אתה יכול לעקוב אחר המנה העיקרית הזו עם גלידת קארי עם מנגו ופיסטוק כמו קינוח. מתכון זה אופייני למטבח ההודי. כל הדברים נחשבים, החלטנו את המתכון הזה מגיע ציון כפית של 52%. הציון הזה די טוב. נסה קארי עוף אנדרה-קודי קורה עם רוטב (קארי עוף פשוט ), [סקירה - מוצר] קארי עוף מלזי מהיר (רגל. א1 רוטב קארי מיידי לבשר), ו קערות עוף קארי הודי עם רוטב יוגורט קארי למתכונים דומים.

רוטב קארי

רוטב קארי הוא מתכון צמחוני ללא גלוטן, ללא מוצרי חלב, פליאוליטי ולקטו אובו עם 4 מנות. מנה אחת מכילה 160 קלוריות , 5 גרם חלבון ו -2 גרם שומן . עבור $1.34 למנה , מתכון זה מכסה 14% מהדרישות היומיות שלך של ויטמינים ומינרלים. 16 אנשים הכינו את המתכון הזה והיו מכינים אותו שוב. כמה אנשים מאוד אהבו את המנה ההודית הזו. זה עובד היטב כרוטב ידידותי לתקציב. המתכון הזה מבית Allrecipes דורש אבקת כורכום, כמון, שום וגראם מסאלה. מההכנה ועד הצלחת, המתכון הזה לוקח בערך שעה ו-55 דקות . עם ציון של 91% , המנה הזו מעולה. מתכונים דומים הם ספידי קארי עוף מלזי (ft. A1 רוטב קארי אינסטנט בשר) ,קערות עוף קארי הודי עם רוטב יוגורט קארי , וקארי קארי ירוק תאילנדי טורקיה וקציץ קישוא ברוטב קארי ירוק חלב קוקוס .

שיפודי שרימפס בגריל עם צ'אטני כוסברה-נענע

את המתכון ניתן להכין שיפודי שרימפס בגריל עם צ'אטני כוסברה-מנטה תוך כ-30 דקות . מתכון זה מגיש 4 ועולה $4.77 למנה. צופה בדמות שלך? המתכון הזה ללא גלוטן, ללא מוצרי חלב ופסקטרי מכיל 244 קלוריות , 25 גרם חלבון ו -12 גרם שומן למנה. זה עובד היטב כמנה עיקרית. אם יש לך שרימפס, גראם מרסלה, דבש ועוד כמה מרכיבים בהישג יד, אתה יכול להכין את זה. 13 אנשים הכינו את המתכון הזה והיו מכינים אותו שוב. זה יהיה להיט באירוע הרביעי של יולי שלך. זה מובא אליך על ידי Foodnetwork. בסך הכל, המתכון הזה זוכה לציון די טוב של 58% . מתכונים דומים הם שיפודי שרימפס בגריל עם צ'אטני כוסברה נענע , שיפודי טלה קארי הודי עם צ'אטני נקטרינה בגריל נענע עם פיתה , וירכי עוף בגריל עם צ'אטני כוסברה נענע .

עוף נבראטן קארי (הודי)

עוף נבראטן קארי (הודי) הוא מנה עיקרית הודית. עבור $ 9.91 למנה, המתכון הזה מכסה 66% של הדרישות היומיומיות שלך של ויטמינים ומינרלים. מתכון זה עושה 1 מנות עם 1997 קלוריות, 106 גרם חלבון, ו 138 גרם שומן כל אחד. מן ההכנה לצלחת, מתכון זה לוקח בערך 10 דקות. תערובת של כמון קלוי, חזה עוף, מלח וקומץ מרכיבים אחרים הם כל מה שצריך כדי להפוך את המתכון הזה לטעים כל כך. 1 אדם מצא שהמתכון הזה טעים ומשביע. זה הביא לך על ידי כולםמתכונים. זוהי אפשרות טובה אם אתה עוקב אחר ללא גלוטן, ללא חלב, וכל 30 דיאטה. אם ניקח בחשבון את כל הגורמים, המתכון הזה מרוויח ציון כף של 89%, וזה מצוין. משתמשים שאהבו את המתכון הזה אהבו גם עוף נבראטן קארי (הודי), קערות עוף קארי הודי עם רוטב יוגורט קארי, ו עוף הודי קארי השני.

עוף קארי הודי II

אם יש לך בערך 45 דקות לבלות במטבח, Chicken Curry II עשוי להיות מתכון מדהים ללא גלוטן לנסות. חלק אחד של המנה הזו מכיל כ -11 גרם חלבון , 16 גרם שומן , ובסך הכל 208 קלוריות . מתכון זה מגיש 6 ועולה $1.05 למנה. למתכון הזה של Allrecipes יש 2323 מעריצים. זה עובד היטב בתור מזנון במחיר סביר. לכו לחנות וקחו בצל, אבקת קארי, מלח ועוד כמה דברים כדי להכין אותו היום. אנשים רבים מאוד אהבו את המנה ההודית הזו. עם ציון של 59% , המנה הזו טובה. משתמשים שאהבו את המתכון הזה אהבו גםקערות עוף בקארי הודי עם רוטב יוגורט קארי , קארי עוף הודי II וקארי עוף הודי II .

קארי הודי מלזי-המבורגרים בקר מתובלים

מלזי הודי קארי מתובל בשר המבורגרים יכול להיות רק את המנה העיקרית שאתה מחפש. מתכון זה משמש 4. עבור $ 4.77 למנה, המתכון הזה מכסה 31% של הדרישות היומיות שלך של ויטמינים ומינרלים. מנה אחת של צלחת זו מכילה כ 29 גרם חלבון, 37 גרם שומן, ובסך הכל של 531 קלוריות. 1 אדם ניסה ואהב את המתכון הזה. תערובת של מיץ לימון, חלמון ביצה, כורכום וקומץ מרכיבים אחרים הם כל מה שנדרש כדי להפוך את המתכון הזה לכל כך טעים. כדי להשתמש באבקת הקארי אתה יכול לעקוב אחר המנה העיקרית הזו עם גלידת קארי עם מנגו ופיסטוק כמו קינוח. זה מובא לך על ידי מזוןרשת. מההכנה לצלחת, המתכון הזה מסתובב 1 שעה ו 45 דקות. זוהי אפשרות טובה אם אתה עוקב אחר חלב חינם דיאטה. זה הוא יקר למדי מתכון לחובבי האוכל האמריקאי. כל הדברים נחשבים, החלטנו את המתכון הזה מגיע ציון כפית של 69%. הציון הזה טוב. מתכונים דומים הם חזה בקר מתובל מלזי, המבורגרים עוף מתובל הודי, ו המבורגרים קארי הודי עם מאיו צ'אטני.

צ'יפס תפוחי אדמה קארי הודי

המתכון צ'יפס תפוחי אדמה קארי הודי יכול לספק את התשוקה ההודית שלך בערך 30 דקות. זה ללא גלוטן, שלם 30, מתכון טבעוני משמש 5 ועלויות 56 סנט למנה. זה צלחת בצד יש 211 קלוריות, 5 גרם חלבון, ו 5 גרם שומן למנה. מתכון זה הוא אהב על ידי 10 בשלנים וטבחים. תערובת של מלח, כורכום טחון, שמן צמחי וקומץ מרכיבים אחרים הם כל מה שנדרש כדי להפוך את המתכון הזה לטעים כל כך. זה הביא לך את כולםמתכונים. בסך הכל, מתכון זה מרוויח ציון כף מוצק של 67%. מתכונים דומים הם צ'יפס בטטה אפוי מתובל הודי עם איולי קארי, צ'יפס בטטה קארי אפוי, ו אלו מטר: שעועית הודית וקארי תפוחי אדמה.

רוטב קארי

רוטב קארי הוא רוטב שמגיש 4. מנה אחת מכילה 160 קלוריות , 5 גרם חלבון ו -2 גרם שומן . עבור $1.34 למנה , מתכון זה מכסה 14% מהדרישות היומיות שלך של ויטמינים ומינרלים. לא הרבה אנשים הכינו את המתכון הזה, והייתי אומר שהוא פגע במקום. תערובת של פתיתי פלפל, גראם מסאלה, אבקת כורכום וחופן מרכיבים אחרים הם כל מה שצריך כדי להפוך את המתכון הזה לכל כך טעים. זה מובא אליך על ידי Allrecipes. מההכנה ועד הצלחת, המתכון הזה לוקח בערך שעה ו-55 דקות . זהו מתכון במחיר סביר לחובבי אוכל הודי. זוהי אפשרות טובה אם אתה עוקב אחר דיאטה צמחונית ללא גלוטן, ללא חלב, פליאולית ולקטו אובו . עם ציון של 77% , המנה הזו מוצקה. מתכונים דומים הם ספידי קארי עוף מלזי (ft. A1 רוטב קארי אינסטנט בשר) ,קערות עוף קארי הודי עם רוטב יוגורט קארי , וקארי קארי ירוק תאילנדי טורקיה וקציץ קישוא ברוטב קארי ירוק חלב קוקוס .

סרטונים להכנת תפריט קארי הודי בסגנון שונה
קארי עוף הודי - Murgh Kariמי לא אוהב קארי עוף הודי טוב או מורג קארי. המתכון הזה פשוט יחסית עם מרכיבים בסיסיים. בלי שמנת...
עוף בקארי טעים מתכוני אוכל קלים לארוחת ערב להכנה בבית - סרטוני בישולנכתב: מתכוני אוכל טעימים לארוחת ערב. איך להכין חטיפים ומתכוני בישול למתחילים ולילדים.
סודות לבישול עוף קארי בסגנון הודי מושלם הוראות שלב אחר שלבאיך לבשל קארי עוף בסגנון הודי - מתכון קארי עוף למתחילים אם אתה עוקב אחר הסרטון הזה שלב אחר שלב אז אני מבטיח ...
לו יכולתי לבשל רק מנה אחת עבור ספקן טבעוני...המתכון המלא: עקבו אחרי באינסטגרם לטיפים לבישול + יומי...
אוכל רחוב הודי - קארי כמו שלא ראיתם מעולם! אוכל רחוב הודי באחמדאבאד, הודואוכל רחוב הודי - בסרטון זה, אקח אתכם לסיור אוכל רחוב באחמדאבאד, בו אראה לכם קארי הודי כפי שעשיתם...
טיפים וטריקים לתפריט מתכונים אמריקאיים קארי הודי
רעיונות נוספים לתפריט הקשורים למתכונים אמריקאיים קארי הודי