ביתקינוחים

קינוחים שכולם יכולים ליהנות מהם

אם אתם מכינים עוגה לאירוע מיוחד או סתם רוצים לפנק את עצמכם בקינוח טעים, תוכלו למצוא את כל המתכונים והטיפים הדרושים לאפיית הפינוקים שלכם לשלמות. נכון, יש כל מיני קינוחים נפלאים שתוכלו לנסות ולהרשים איתם את המשפחה והחברים במדריכים המקיפים שלנו.

טיפים לקישוט והצגה

השתמש בפירות ופירות יער טריים פירות ופירות יער טריים יכולים להוסיף צבע וטעם לכל קינוח. הם גם דרך מצוינת להפוך את הקינוחים שלך ליותר כוללים. במקום להשתמש בתוספות על בסיס חלב כמו קצפת, נסה להשתמש בפירות יער טריים או בקומפוט פירות כדי להוסיף פרץ של טעם לקינוחים שלך. זוהי דרך מצוינת לתת מענה לאנשים שאינם סובלניים ללקטוז או טבעונים.

טיפים לאפיית קינוחים כולל

השתמש בפרחי מאכל פרחי מאכל הם דרך יפה וייחודית לקשט את הקינוחים שלך. לא רק שהם מוסיפים צבע ומרקם, אלא שהם גם דרך מצוינת לתת מענה לאנשים ללא גלוטן או טבעונים. כמה פרחי מאכל פופולריים כוללים לבנדר, עלי כותרת של ורדים וציפורני חתול.

רעיונות להכנת תפריט קינוחים מתכונים אמריקאיים
מהפך עוגות שוקולד מומס

ניתן להכין את המתכון ל-Makeover עוגות שוקולד מומסות בתוך כ-35 דקות . מתכון זה מגיש 7. מנה אחת מהמנה הזו מכילה בסביבות 8 גרם חלבון , 16 גרם שומן , ובסך הכל 350 קלוריות . תמורת 89 סנט למנה , מתכון זה מכסה 8% מהדרישות היומיות שלך של ויטמינים ומינרלים. למתכון הזה מ-Taste of Home יש 1 מעריצים. אם יש לכם סוכר של קונדיטורים, ביצים, חמאה ועוד כמה מרכיבים בהישג יד, תוכלו להכין אותו. רק כמה אנשים אהבו מאוד את הקינוח הזה. בסך הכל, המתכון הזה זוכה לציון די גרוע של 21% . משתמשים שאהבו את המתכון הזה אהבו גם עוגות אמריקאיות - עוגות שוקולד מותכות , עוגות שוקולד מותכות ועוגות שוקולד מותכות .

עוגות שוקולד מותכות כהות

עוגת שוקולד מותכת כהה עשויה להיות רק הקינוח שאתה מחפש. מתכון זה עושה 30 מנות עם 92 קלוריות, 1g של חלבון, ו 6 גרם של שומן כל אחד. עבור 21 סנט למנה, המתכון הזה מכסה 2% של הדרישות היומיומיות שלך של ויטמינים ומינרלים. מתכון זה אופייני למטבח הדרומי. מן ההכנה לצלחת, מתכון זה לוקח בערך 30 דקות. תערובת של ביצים, פטל, חלמונים ביצה, קומץ של מרכיבים אחרים הם כל מה שנדרש כדי להפוך את המתכון הזה כל כך טעים. מתכון זה מ Kraftrecipes.com יש 1 אוהדים. כל הדברים נחשבים, החלטנו את המתכון הזה מגיע ציון כף של 9%. הציון הזה הוא improvable. מתכונים דומים כוללים עוגות שוקולד מריר מותכות, עוגות אמריקאיות-עוגות שוקולד מותכות, ו עוגת לבה מותכת שוקולד מריר של ביילי.

פאי תותים כל אמריקאי

פאי תות אמריקאי יכול להיות רק הקינוח שאתה מחפש. מתכון זה מגיש 8 ומחירו 1.38 דולר למנה. מנה אחת של צלחת זו מכילה כ 7 גרם חלבון, 24 גרם שומן, ובסך הכל של 438 קלוריות. זוהי אפשרות טובה אם אתה עוקב אחר צמחוני דיאטה. זה יהיה להיט שלך יום האם אירוע. אם יש לכם קמח, תמצית ונילן, חלב ועוד כמה מרכיבים בהישג יד, תוכלו להכין אותו. 1 אדם עשה את המתכון הזה יעשה את זה שוב. זה הוא הביא לך על ידי טעם של בית. מן ההכנה לצלחת, מתכון זה לוקח בערך 20 דקות. עם כפית ציון 31%, המנה הזו די גרועה. נסה עוגות אמריקאיות-ההיסטוריה של עוגת תותים, סוקיאקי במטבח אמריקאי מהמטבח האמריקאי של הירוקו, ו פאי דובדבנים למתכונים דומים.

עוגות שוקולד מותכות מקסיקניות

עוגות שוקולד מותכות מקסיקניות עשויות להיות רק מקסיקני מתכון שאתה מחפש. מתכון זה עושה 4 מנות עם 539 קלוריות, 7g של חלבון, ו 40 גרם של שומן כל אחד. עבור $1.4 למנה, המתכון הזה מכסה 11% של הדרישות היומיומיות שלך של ויטמינים ומינרלים. 7 אנשים התרשמו מהמתכון הזה. רק מעטים מאוד אהבו את הקינוח הזה. לך לחנות ותביא קצפת, חלמונים, מלח ועוד כמה דברים להכין היום. מן ההכנה לצלחת, המתכון הזה לוקח על 55 דקות. כל הדברים נחשבים, החלטנו את המתכון הזה מגיע לו ציון כף של 30%. הציון הזה הוא די רע. מתכונים דומים כוללים מקסיקני" חם " שוקולד מותכת עוגות לבה, עוגות אמריקאיות-עוגות שוקולד מותכות, ו עוגות שוקולד מותכות.

עוגות חטיף שוקולד גרמניות

המתכון עוגות חטיף שוקולד גרמנית מוכן בערך 2 שעות ו 20 דקות וזה בהחלט מדהים צמחוני אפשרות לאוהבי מזון אירופאי. מתכון זה עושה 15 מנות עם 388 קלוריות, 5g של חלבון, ו 15 גרם של שומן כל אחד. עבור 92 סנט למנה, המתכון הזה מכסה 3% של הדרישות היומיומיות שלך של ויטמינים ומינרלים. 1 אדם שמח שהם ניסו את המתכון הזה. תערובת של פקאן, תערובת עוגת שוקולד גרמנית, ביצים, וקומץ של מרכיבים אחרים הם כל מה שנדרש כדי להפוך את המתכון הזה כל כך טעים. זה הובא לכם על ידי המתכונים שלי. בסך הכל, מתכון זה מרוויח ציון spoonacular רע למדי של 16%. מתכונים דומים כוללים עוגות אמריקאיות-עוגת שוקולד גרמנית, ילדים יכולים לעשות: שיבולת שועל-עוגות חטיף שוקולד, ו עוגות בשר גרמניות.

עוגות מוקה מותכות

עוגות מוקה מותכות יכול להיות רק דרומי מתכון שאתה מחפש. יש קינוח זה 172 קלוריות, 2g של חלבון, ו 11 גרם של שומן למנה. מתכון זה מגיש 31. עבור 46 סנט למנה, המתכון הזה מכסה 3% של הדרישות היומיומיות שלך של ויטמינים ומינרלים. מתכון זה מ KraftRecipes.com יש 1 אוהדים. לכו לחנות וקחו אבקת סוכר, חלמונים, קמח ועוד כמה דברים להכין היום. מהכנה לצלחת, המתכון הזה לוקח מסביב 31 דקות. כל הדברים נחשבים, החלטנו את המתכון הזה מגיע ציון כף של 11%. הציון הזה הוא די רע. נסה עוגות מוקה שוקולד מותכות, מיני עוגות שוקולד מותכות עם רוטב מוקה, ו עוגות אמריקאיות-עוגות שוקולד מותכות למתכונים דומים.

עוגות מותכות שוקולד מתובלות

עוגות מותכות שוקולד מתובלות עשויות להיות מתכון טוב להרחבת קופסת מתכוני הקינוח שלך. מתכון זה מגיש 2 ועולה $1.35 למנה. חלק אחד של המנה הזו מכיל בסביבות 7 גרם חלבון , 37 גרם שומן , ובסך הכל 610 קלוריות . אדם אחד ניסה ואהב את המתכון הזה. תערובת של חמאה, חלמון ביצה, סוכר קונדיטורים וחופן מרכיבים אחרים הם כל מה שצריך כדי להפוך את המתכון הזה לכל כך טעים. הוא מובא אליך על ידי Taste of Home. מההכנה ועד הצלחת, המתכון הזה לוקח בערך 30 דקות . עם ציון של 23% , המנה הזו גרועה למדי. עוגות שוקולד מותך מתובל בחורף עם גלידת רום-ג'ינג'ר , עוגות אמריקאיות - עוגות שוקולד מותכות ועוגות שוקולד מותך דומות מאוד למתכון הזה.

עוגות רכב

אם $1.26 למנה נופל בתקציב שלך, עוגות מכונית יכול להיות יוצא מן הכלל ללא גלוטן מתכון לנסות. מנה אחת מכילה 420 קלוריות, 9g של חלבון, ו 18 גרם של שומן. המתכון הזה מגיש 8. 1 אדם עשה את המתכון הזה והיה עושה את זה שוב. אם יש לך חמאה, ציפוי מוקצף, עוגה פאונד, וכמה מרכיבים אחרים על היד, אתה יכול לעשות את זה. מן ההכנה לצלחת, מתכון זה לוקח בערך 33 דקות. כל הדברים נחשבים, החלטנו את המתכון הזה מגיע לו ציון כף של 17%. הציון הזה הוא די רע. נסה עוגות תפוחי אדמה ורוטאבאגה בצבעי בצל (עוגות Neeps ו Tattie), עוגות קרם וניל, עוגות חג קלות ורכות, ו עוגות אמריקאיות-עוגות שוקולד מותכות למתכונים דומים.

עוגות מנטה-שוקולד מותכות

עוגות מנטה-שוקולד מותכות לוקחות בערך 30 דקות מתחילתה ועד סופה. עבור $1.21 למנה , אתה מקבל קינוח שמגיש 4. מנה אחת מהמנה הזו מכילה כ -7 גרם חלבון , 38 גרם שומן , ובסך הכל 553 קלוריות . אדם אחד מצא את המתכון הזה טעים ומשביע. תערובת של סוכר, קמח, סוכר קונדיטורים וקומץ מרכיבים אחרים הם כל מה שצריך כדי להפוך את המתכון הזה לכל כך טעים. הוא מובא אליך על ידי Taste of Home. עם ציון של 23% , המנה הזו גרועה למדי. אם אתה אוהב את המתכון הזה, אולי תאהב גם מתכונים כמו עוגות שוקולד מנטה מותכות , עוגות אמריקאיות - עוגות שוקולד מותכות ועוגות שוקולד מותכות .

עוגות תינוק שוקולד מותכות

עוגות תינוק שוקולד מותכות דורש כ 34 דקות מההתחלה ועד הסוף. עבור $1.86 למנה, המתכון הזה מכסה 11% של הדרישות היומיומיות שלך של ויטמינים ומינרלים. מתכון זה משרת 6. מנה אחת מכילה 560 קלוריות, 7g של חלבון, ו 39 גרם של שומן. 3 אנשים ניסו ואהבו את המתכון הזה. אם יש לך סוכר, דובדבנים, חלמונים, וכמה מרכיבים אחרים על היד, אתה יכול לעשות את זה. זה הוא ידידותי לתקציב מתכון לאוהדים של מזון דרומי. זה עובד טוב כמו קינוח. זה מובא אליך על ידי Foodnetwork. כל הדברים נחשבים, החלטנו את המתכון הזה מגיע לו ציון כף של 28%. הציון הזה הוא לא כל כך מדהים. נסה עוגות אמריקאיות-עוגות שוקולד מותכות, עוגות שוקולד מותכות, ו עוגות שוקולד מותכות למתכונים דומים.

סרטונים להכנת תפריט קינוחים בסגנון שונה
10 הקינוחים האמריקאים המוביליםצפון אמריקה אולי לא ידועה בטירמיסו, הצ'ורוס או המילפיי שלה, אבל יש לנו מגוון ממתקים משלנו. הצטרף .
10 הקינוחים האמריקאים הטובים ביותר האוכל האמריקאי הטוב ביותרהקינוחים האמריקאים הטובים ביותר. איזה קינוח לאכול בארה"ב? קינוח הוא תמיד חגיגה! גם אם קניתם אותו ללא סיבה.
הקינוחים הטובים ביותר בכל מדינה 50 מדינה מועדפים אוכל Insiderמעוגת גבינה ניו יורקית ועד פאי שמנת של בוסטון, אנחנו מסתכלים על הקינוחים הטובים ביותר מכל 50 המדינות. הצילומים באדיבות:...
10 הקינוחים האמריקאים המוביליםוואו! #רביעי יולי שמח! בואו איתנו כשאנחנו מסתכלים במהירות על 10 הקינוחים הטובים ביותר שיצאו אי פעם מהאיחוד...
קינוחים אמריקאים - 15 הקינוחים הטעימים ביותר לפי מנות מסורתיותקינוחים אמריקאים - 15 הקינוחים הטובים ביותר לפי מנות מסורתיות הקינוחים הטובים ביותר בכל מדינה 50 מדינה מועדפים. למה אמריקאים...
טיפים וטריקים לתפריט מתכונים אמריקאיים קינוחים
רעיונות נוספים לתפריט הקשורים למתכונים אמריקאיים קינוחים